Bankacılık

Ak Banktan Satılık Gayrimenkul Alma

Birçok bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller bulunmaktadır. İş Bankasından Ak Banktan satılık gayrimenkul alma yollarını bugün sizler ile paylaşacağız. Bu satılık olan gayrimenkuller listesine buradan ulaşabilseniz de tüm bilgilere Ak Bank internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tüm bankalar gibi Ak Bank kendisini garantiye almak için geri alamadığı ödemeleri ipotek yolu ile satışa sunuyor. Bu satışı da diğer bankalar gibi internet sitesi üzerinden yapıyor. Bu ihaleler açık arttırma usulü ile yapılarak yasal mevzuatlara sadık kalınıyor.

Ak Bank satılık gayrimenkul ihalelerine girmek için öncelikle bankanın sizleri onaylaması gerekiyor. Bu onay işlemi sırasında öncelikli olarak şartnameye imza, teminat yatırımı ve bankanın uygun görmesi gerekmektedir. Bunlardan sonra ihalelere girebiliyorsunuz.

En Yüksek Fiyatı Veren Taşınmazı Alıyor

Taşınmaza vereceğiniz teklifler sonrası ihale süreci başlıyor. Bitimine yakın bir teklif gelmesi halinde ihale uzatılıyor. Teklif gelmezse ve en yüksek teklif verene ihale ediliyor. Bu aşamadan sonra taşınmazın parasını peşin olarak ödemeniz gerekiyor.

Başvurmak için bankanın sitesini ziyaret etmelisiniz.

Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top