Bankacılık

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkul Alma

Denizbank aracılığı ile satılık gayrimenkul alma yöntemi ile daha uygun fiyata daireler alabilirsiniz.

Birçok bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller bulunmaktadır. Denizbank’tan satılık gayrimenkul alma yollarını bugün sizler ile paylaşacağız. Bu satılık olan gayrimenkuller listesine buradan ulaşabilseniz de tüm bilgilere Denizbank internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Piyasadan daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu gayrimenkullerin satış şartlarını tamamen banka kendisi belirlemektedir.

Denizbank’tan Satılık Gayrimenkuller listesine internetten ulaşabiliyorsunuz. Burada ilan edilen tamamen bilgiden ibaret olsa da, satış için tüm şartlar bankanın elinde bulunuyor. Piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara taşınmaz alımını yapabileceğiniz bir alternatif olarak Denizbank Satılık Taşınmazlar sizlerin incelemeniz gereken bir listeye sahip olabilir.

Satılık gayrimenkul ilanlarına ait tüm bilgiler internet sitesinden bulunabiliyor. Ancak bu bilgilerde bazen hatalar olabilir. Teklif vererek bu taşınmazları da satın almanız mümkündür. İnternet sitesi ilanlarında inceledikten sonra teklif vermelisiniz. Denizbank’tan satılık gayrimenkul alma yöntemi ile taşınmaz satışını yapabilirsiniz. . Teklif vermek için ilgili formu tanzim etmeniz ve gönder butonu ile hareket etmeniz yeterli. Teklif verilirken sizden istenilen bilgiler Ad, soyad, Cep Telefonu, E-posta, Teklif tutarı, Açıklama, güvenlik kodu ve ilgili bilgilendirmeyi kabul ederek işlem yapıyorsunuz.

Bankanın taşınmaz listesine ulaşmak için : Giriş

Gerçek ve Tüzel Kişiler Katılabiliyor.

Üst başlıkta da belirtildiği gibi gerçek ve tüzel kişiler ihaleye katılabiliyor. Denizbank’tan satılık gayrimenkul alımı sonrası ödeme yapıldıktan sonra dekont kesiliyor. Bu dekont fatura yerine kullanılabilir.

Tüzel kişilerin katılması için şirketin ticaret sicil gazetesi, ihaleye katılacak kişinin yetkili olduğuna dair belge, imza sirküleri gerekiyor. Bu sirküler ayrıca Noter tasdikli olması gerekiyor.

Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top