Bankacılık

İş Bankasından Satılık Gayrimenkul Alma

İş Bankası aracılığı ile satılık gayrimenkul alma yöntemi ile daha uygun fiyata daireler alabilirsiniz.

Birçok bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller bulunmaktadır. İş Bankasından satılık gayrimenkul alma yollarını bugün sizler ile paylaşacağız. Bu satılık olan gayrimenkuller listesine buradan ulaşabilseniz de tüm bilgilere İş Bankası internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Piyasadan daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz bu gayrimenkullerin satış şartlarını tamamen banka kendisi belirlemektedir.

İş Bankasından Satılık Gayrimenkuller  listesine internetten ulaşabiliyorsunuz. Burada ilan edilen tamamen bilgiden ibaret olsa da, satış için tüm şartlar bankanın elinde bulunuyor. Piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlara taşınmaz alımını yapabileceğiniz bir alternatif olarak İş Bankası Satılık Taşınmazlar sizlerin incelemeniz gereken bir listeye sahip olabilir.

Bankanın ihalelerine girebilmeniz için ilk olarak şartnameyi imzalamanız, teminat yatırımını ve bankanın uygun görmesi gerekmektedir. İnternetten giriş sağlamanız için bankanın uygun görmesi durumunda SMS veya mail ile şifre ve bir kullanıcı adı gönderilmektedir. Bu verilen bilgiler ile sisteme giriş yaparak kullanıcı adınız Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız olarak belirleniyor.

Teklifler sonrası ihaleler başlamış oluyor ve verilen tekliflere göre ihalenin bitiş zamanı belirleniyor. İhale bitimine yakın bir zamanda yeni teklif gelirse ihale uzuyor. Belirlenen bedelin altında teklif vermeniz mümkün değildir.

Satılık Gayrimenkul Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Teminat dekontunun bulunması gerekiyor

Bankanın belirlemiş olduğu şartnamenin her sayfası imzalı olması gerekiyor. (Tüzel kişilerin yalnızca imza atması ve kimliği yeterlidir.)

Tüzel kişi iseniz şartnameye imza atan kişinin yetki belgesi, imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi ile vergi levhasının olması gerekmektedir.

Daha fazla bilgi almak için İş Bankası internet sitesine gidebilir, iletişim hattına ulaşabilir veya şubeden destek alabilirsiniz.

Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top