Bankacılık

QNB Finansbank’tan Satılık Gayrimenkul Alma

QNB Finansbank aracılığı ile satılık gayrimenkul alma yöntemi ile daha uygun fiyata daireler alabilirsiniz

Birçok bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller bulunmaktadır. QNB Finansbank’tan satılık gayrimenkul alma yollarını bugün sizler ile paylaşacağız. Bu satılık olan gayrimenkuller listesine buradan ulaşabilseniz de tüm bilgilere QNB Finansbank internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Banka bünyesinde barındırdığı taşınmazları teklif veya ihale yöntemi ile satışa sunarak elindeki taşınmazları satıyor. Burada QNB Finansbank, tüm taşınmazları için bir bedel belirlemiş durumdadır. Bu bedelin altında verilen teklifler kabul edilmiyor. Banka alım yapan kişiye önce taahhüt imzalatıyor ve şartname sunuyor. Bu şartname de belirtilen hususlar ile alım yapacak kişim tüm şartları kabul etmiş sayılıyor.

Banka teklif usulü satıyor.

Banka verilen tekliflere göre değerlendirmeye alıyor. Eğer teklif vermek istiyorsanız, teklif ver menüsü ile teklif verebilirsiniz. Buradan alım yapacak kişilerin taşınmazın %2 oranında bir ön bedel yatırması gerekiyor. Bu ön bedelin yatırılması ardından satış başlamış olmaktadır. En yüksek verilen teklife banka satışı sunuyor ve bildirimi beş iş günü içerisinde yapılmaktadır.

En uygun fiyata QNB Finansbank’tan satılık gayrimenkul alma yöntemi için bankanın yayınladığı listeye gidip istediğiniz taşınmazı satın almak için teklif verebilirsiniz.

Qnb Finansbank Giriş

QNB Finansbank’tan Satılık Gayrimenkuller için daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu bilgiyi ise 0 (216) 524 47 00 numaralı hattan alabilirsiniz.

Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top