Bankacılık

TEB’den Satılık Gayrimenkul Alma

TEB aracılığı ile satılık gayrimenkul alma yöntemi ile daha uygun fiyata daireler alabilirsiniz.

Birçok bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller bulunmaktadır. TEB’den satılık gayrimenkul alma yollarını bugün sizler ile paylaşacağız. Bu satılık olan gayrimenkuller listesine buradan ulaşabilseniz de tüm bilgilere TEB internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tüm bankalar gibi TEB kendisini garantiye almak için geri alamadığı ödemeleri ipotek yolu ile satışa sunuyor. Bu satışı da diğer bankalar gibi internet sitesi üzerinden yapıyor. Bu ihaleler açık arttırma usulü ile yapılarak yasal mevzuatlara sadık kalınıyor.

TEB’den Satılık Gayrimenkuller piyasaya satışa çıkarken bilgi amaçlı ve fikir edinmek amacı ile düşünülmüştür. Yani internetten satın aldıktan sonra farklı unsurlar karşınıza çıkabilir. Bunları bankayı arayarak kesin bilgileri edinebilirsiniz. Artık bir sektör haline gelmiş olan bankalardan satılık gayrimenkul olayı uygun fiyatlar ile satın alınan kısımlara girmektedir. Ayrıca tüketici olarak herkesin ihalelere istediği gibi katılma ve teklif verme hakları bulunmaktadır.

Bankadan satılık gayrimenkul almak için gerçek ve tüzel kişi olmak gerekiyor. Bu ihalelere katılım ile alınacak bedelin ödenmesi gerekmektedir. Banka alıcı kişilere süre tanımaktadır. Bu ve diğer tüm bilgiler için TEB’in resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.

Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top