Bankacılık

Vakıfbank’tan Satılık Gayrimenkul Alma

Vakıfbank aracılığı ile satılık gayrimenkul alma yöntemi ile daha uygun fiyata daireler alabilirsiniz.

Birçok bankanın satışa sunduğu gayrimenkuller bulunmaktadır. Vakıfbank’tan satılık gayrimenkul alma yollarını bugün sizler ile paylaşacağız. Bu satılık olan gayrimenkuller listesine buradan ulaşabilseniz de tüm bilgilere Vakıfbank internet sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tüm bankalar satışa çıkartığı taşınmazları farklı yöntemler ile satıyor. Vakıfbank şubesine giderek öncelikle şartname imza atmanız gerekmektedir.

Bu şartname ile bankanın belirlediği fiyat üzerinden %5 olarak bir teminat yatırmanız gerekmekte ve bu parayı yatırmalısınız. Gerçek kişi iseniz nüfus cüzdanınız ile gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer tüzel kişilik olarak şartnameyi imzaladıysanız yetki belgesi, imza sirküsü, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası gibi hususlar isteniyor.

İhaleye Katılım İçin Kullanıcı Adı ve Şifre Alıyorsunuz

Bankaya yaptığınız başvuru ve diğer yapılan işlemler sonrası banka size kullanıcı adı ve şifre gönderiyor. Bu gönderim SMS ile yada e mail yoluyla yapılıyor. Bu şifre ile birlikte sisteme girerek ilgili taşınmaza teklif verebiliyorsunuz. İhale süreli oluyor. Süresi içinde ikinci bir teklif çıkmazsa taşınmaz sizin oluyor. Burada muhammen bedelin altında teklifte bulunamıyorsunuz. İhale bitimi sırasında teklif söz konusu olursa ihale 30 dakika daha uzuyor.

Vakıfbank’tan satılık gayrimenkul alma yapmak için aşağıdaki giriş kısmından gidebilirsiniz. Giriş


Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top