Haberler

Facebook Üyelerine Para Kazandıracak!

Son zamanlarda popülerliğini yitirmeye başlayan Facebook, yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Yakın zamanlarda üyelerine para kazandırmaya başlayacak.

Son zamanlarda popülerliğini yitirmeye başlayan Facebook, yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Yakın zamanlarda üyelerine para kazandırmaya başlayacak.

Ayrıca Facebook sahibi olduğu Instagram, WhatsApp, Portal ve Oculus ve bu gibi uygulamalardan kullanıcılarının bilgisine başvurmaya hazırlanıyor.

Facebook’tan para kazanmak için Facebook Viewpoints platformu kuruldu. Bu uygulama içerisinde yer alan anketleri doldurarak kullanıcılarına para kazandırarak direk olarak banka hesaplarına ödeme yapacak.

Verilen anketlere ve onaylanan anketlere göre oluşacak bu gelir, puan sistemi ile ilerleyecek ve toplanan bu puanlar belli bir noktaya geldikten sonra kullanıcıların kazandıkları bu puanlar ile ödeme verecek ve paypal hesaplarına havale edecek.

Para yönetimi

Facebook Ankete Nasıl Katılırım?

Katılmak için kullanıcıların ad soyad, ülke, e-posta adresi, konum ve cinsiyet gibi bilgileri Facebook ile paylaşması gerekecek. Şu anlık uygulama ABD’de kullanıldı ve Türkiye’ye bu uygulamanın geleceği şu anlık kesin değil. İlerleyen günlerde haber geldiğinde konuyu güncelleyeceğiz.

Eğer detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıda yorum bırakabilirsiniz.

Tıkla Yorum Yap

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

parahocam.com tamamen ücretsiz bir şekilde para ve finans ile ilgili tüm sorularınızın barındığı bir sitedir.

Site içerisinde olan yazıların imzasız ve kaynaksız bir şekilde paylaşılması ve çoğaltılması kesinlikle yasaktır.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, ekonomi,finans ve kredi hizmeti vermemektedir. Makaleler finansal kaynak sağlamak amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 

Copyright © 2019 ParaHocam.com

To Top